FASHION CREW IS READY, ARE YOU?

FASHION CREW IS READY, ARE YOU?

Yine yılın o beklenen zamanı geldi. Dünyanın önde gelen moda haftalarından hemen sonra halen gelişmekte olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul için de geri sayım başladı. Her zaman Moda Haftasından hemen sonra bir video yapmaya çalışıyorum. Bu sefer biraz erken davrandım ve önceden yaptım. Moda haftasının baş kahramanları; modeller, tasarımcılar, koreograflar, blogger’lar, fotoğrafçılar ve editörler bu son dönemde deli gibi çalışırken, onlardan bazılarını bir yerlerde yakalayıp sizi 1 dakika içinde moda haftası moduna sokacak bu video’yu yaptık. Video’da son yıllarda iyice yıldızı parlayan model Ezgi Bozkurt, defilelerin çoğunun organizatörü ve koreografı Uğurhan Akdeniz, genç yetenek tasarımcı Ece Gözen, Off ne Giysem’in yaratıcısı canım arkadaşım blogger Billur Saatçi, yetenekli fotoğrafçı Deniz Özgün ve Marie Claire dergisi Websitesi içerik editörü Melda Ennekavi’yi kendi stilleriyle göreceksiniz. Az çok modayla ilgileniyorsunuz, zaten bu isimlere aşinasınızdır. Kalan günlerde onların CATCH fotoğraflarıyla da geri sayıma devam ediyoruz.

Hafta boyunca sokak stili ruhunu gün ve gün www.oncatch.com ‘da ve Marie Claire Türkiye sayfasında takip edebilirsiniz. Kısacası biz ısınıma turlarımızı atmaya başladık ve yine tüm heyecanımızla hazırız. Ya siz?

The countdown for Mercedes-Benz Fashion Week Fall Winter 2014 is started! CATCH is focusing on the leads of fashion week; models, bloggers, designers, choreographers and photographers. This 1 minute video is putting you in the mood of fashion week. During this week follow the best streetstyle images on wwww.oncatch.com !

 

 

Comments (0)
Join the discussion
Read them all
 

Comment

Hide Comments
Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share