RAMSEY – TEK CEKETLE 24 SAAT

3


Ramsey’le gerçekleştirdiğimiz video serisinin üçüncü bölüm konuğu ismine aşikar olduğumuz ünlülerin sağ kolu ve önemli etkinliklerin organizasyonunda en hayati rol oynayan menajerlerden biri Ahmet Berksoy. Kendisini günün her saatinin hakkını vererek yaşayanlardan. Sabah erkenden işe koşturup, ardından arkadaşlara vakit ayırıp, akşam da aileyle zaman geçirmek ve biraz sosyalleşmeye zaman ayırmak iyi bir disiplin ister. Ahmet bir güne bir sürü şeyi sıkıştırırken bir yandan stiline de dikkat ediyor; rahatlık ve şıklık onun da diğer Ramsey erkekleri gibi vazgeçilmezi.

We know him as the right-hand of celebrities and the vital figure of the most important events. In the third episode of Ramsey video series, we’re pleased to host the celebrity and event manager Ahmet Berksoy. Ahmet is a person who can seize the 24 hours of a day. He wakes up early for work, spares some time for friends and at the end he can even have time to socialize with his family. While doing that, he never compromise from his style. Like any other Ramsey men, he also cares a lot of elegance and comfort. 

08:30 – EV

Küçükyalı, İstanbul.

Ahmet gün içinde rahat edebileceği ve aynı zamanda şık olacağı bir kombin seçiyor. Evden çıkmadan çocuklara biraz zaman ayırmayı da ihmal etmiyor.

Ahmet is picking his outfits based on comfort. But at the same time, he is searching for elegance. Before leaving house, he spares some time for kids.  

10 9


Evden işe giderken araba yerine metro ve vapur ikilisini kullanıyor. Hem sabah trafiğine hiç bulaşmıyor hem de boğaz havası eşliğinde işine gidiyor.

He prefers taking subway and boat to go to his office. By doing that, he is skipping the chaos of Istanbul traffic and enjoying the Bosphorus breeze. 

8 6 5 4

 

 


10:00 – OFİS.

Beşiktaş, İstanbul.

Ahmet sabahın erken saatlerinde ofiste işleri topluyor. Gün içinde müşterileriyle toplantıları olduğu için beraber çalıştığı insanlarla hızlıca bir durum değerlendirmesi yapıyor.

Ahmet is organising the work schedule at early morning due to have customer meetings during the rest of the day.

18 17 11

 

 


13:00 – KAV BUTİK

Nişantaşı, İstanbul.

İşleri organize ettikten sonra ufak bir kahve molası ve arkadaş ziyareti için Nişantaşı’ndaki Kav Butik’e gidiyoruz. Ahmet gün içinde biraz da olsa arkadaşlarına zaman ayırmayı başarabiliyor.

After organising the works at the office, we’re heading to Kav Butik in Nişantaşı for a coffee break. Ahmet is trying to create some time for his friends.

2 3


19:00 – AKŞAM YEMEĞİ

Caddebostan, İstanbul.

Uzun ve yorucu bir günün sonunda nihayet tam anlamıyla rahatlama zamanı. Ahmet, yoğun bir iş gününü eşiyle geçirdiği güzel bir akşam yemeği ile ödüllendiriyor. Tabii baş başa bir akşam yemeği için bir tık şıklaşmanın fena olmayacağını düşünüyor ve Ramsey Shirt Jacket’ı içine giydiği gömlek ve papyonla bambaşka bir havaya bürünüyor.

It’s time to relax after a crazy busy day. Ahmet rewarding himself with a chic dinner accompanied by his wife. Naturally, he is adding up some elegant details to his outfit. Here he is ready for the rest of the night!

16
14
13

 

21:00 KONSER

Caddebostan İstanbul.

Bizler konserlerde eğlenirken Ahmet genelde sahne arkasında koşturuyor oluyor. Bu gece bir değişiklik yapıp kendini şımartıyor ve davetli olduğu bir konseri seyirci olarak seyretmeyi tercih ediyor. Güne daha iyi bir kapanış yapılamazdı sanırım.

While we are all enjoying the concert, Ahmet is usually working at the backstage. This time, he is deciding to spoil himself and going to a concert as a guest. I guess the day couldn’t end any better than this.

12 15

 

 

0
Tags from the story
,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *