GQ meets REN, REN meets GQ.

Evet yine sözümü tutamadım ve bloga uzun bir ara verdim. Bu arada yeni anlaşmalar, yeni işler ve daha birçok yeni şey oldu hayatımda. Bunlardan biri de GQ Türkiye ile yeni bir işbirliği yapmamız oldu. Tabii ki video üzerine bir işbirliği. İlk olarak hazır yeni tanışmışken GQ Talks’a katılıp bir etkinlik video’su hazırladım.
GQ Talks’un bu seferki konusu erkek bakımıydı. Mekan The House Hotel Nişantaşı olunca tabii ki inanılmaz lezzetli bir kokteyl oldu. Bir yandan birkaç kadeh şampanya içip diğer yandan çekim yapmak ise zaten çok keyifliydi.
Acaba çalışırken sarhoş olmak serbest miydi?

Yes, of course i couldn’t keep my promise and i haven’t blogged for a long time. Meanwhile, there’s been new works, new contracts, lots of other new things in my life. One of them was making a collaboration with GQ Magazine Turkey. Of course, a co-operation on video. Firstly, i had participated GQ Talks event and made a video there. The concept was about men skin care. Also there were incredibly tasty snacks during the cocktail, thanks to The House Hotel Nişantaşı. Drinking glasses of champagne on one hand and shooting a video on the other hand was so much fun. Do you think can it be free to be drunk while i am working?

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *